Nr1 ravimuda

Eesmärk

Kontakt

E-post

info@ravimudamassaaž.ee

Helista

+372 52 038 27

Sotsiaalmeedia

Nr1 Ravimuda OÜ peamine eesmärk on tutvustada abivajajatele ja huvilistele iidse ravimuda ravivõimeid füsioteraapias ning muude füüsilist tervist puudutavate murede korral. 

Eesti maapinnas peituv ning Hiiumaal kaevandatav ravimuda on kui sätendav pärl meie looduses; siit ka meie tunnuslause „Pärl Sinu päevas“. Mudal on ju otsene seos pärlitega, sest pärlikarpe leiame just mudas.

Soovime kinkida Sulle neid mudas peituvaid pärle, see tähendab igakülgset nõu ja abi, kuidas koguda jõudu ja energiat ning taastada tervis, mis kiires elutempos või töög seotud sundasendites kaotsi läinud. 

Missioon

Soovime aidata Sul avastada teaduslikult tõestatud iidse tõhusa teraapiameetodi ravimudaga, nii ennetava kui taastusravina. Koos valdkonna spetsialistidega leiame sobivama keha tervendava-tugevdava protseduuri, mis taastab elujõu ja liikuvuse ning teeb boonusena ka rõõmsaks. Anname põhjalikku infot, kuidas saaksid ravimuda kasutada ka kodus, et hoida keha vormis või taastuda võimalikult kiiresti.

Visioon

Nr1 Ravimuda OÜ protseduuride ja toodete jõudmine pärlina iga tallinlase ellu, et taastada tervis ning aidata särada eredamalt kui kunagi varem.