Teenused

Ravimudaprotseduurid

Kontakt

E-post

info@ravimudamassaaž.ee

Helista

+372 52 038 27

Sotsiaalmeedia

Tule naudi meie pakutavaid massaaži- teenuseid

Kogu kehale (mudamähis)45 min45€
Seljale (mudamähis)30 min35€
Kätele (mudamähis)30 min35€
Jalgadele (mudamähis)30 min35€

Mudamähis – kroonilisi põletikke raviv ja valusid leevendav, kõhresid taastav, biostimuleeriv (ainevahetust ja rakulist uuenemist kiirendav) ja kehast liigset vedelikku ning jääkaineid eemaldav.

Käina lahe meremuda mõjub organismile kui termiline, mehhaaniline ja keemiline ärritaja. Tekivad muutused närvi- ja südame vereringesüsteemis, nahas, vere koostises, ainevahetusprotsessides. Mudaprotseduuride mõjul sageneb pulss, protseduuri algul ka hingamine; paraneb vereringe. Protseduurikuuri algul võib kergelt ägeneda krooniline haigusprotsess, sest ainevahetus aktiviseerub. Arvukate naharetseptorite ärritamine sooja mudaga tugevdab pidurdusprotsesse peaajukoores, millega on seletatav unisus protseduuri ajal ja eriti pärast protseduuri. Samuti tunned peale protseduuri kohest pingete lõdvenemist liigestes ja lihastes.

Hiiumaa ravimuda kasutatakse soojendatult kas kogu kehale või ainult soovitud piirkonnale.

Terve protseduuri aeg viibid termoteki sees või vajadusel vastavalt tervislikule olukorrale ka ilma.

Protseduur kestab 20–30 minutit.

Enamasti on ravitulemuse saavutamiseks vaja 5 kuni 10 protseduurikorda. Erinevate nahaprobleemide korral (nt psoriaas) kuni 20.

Ravimudaprotseduur massaažiga

Kogu kehale (mudamähis + massaaž)80 min80€
Seljale (mudamähis + massaaž)60 min65€

Ravimuda on lihaspingeid maandav ja kroonilisi põletikke ning valu leevendav. Ravimuda omab tugevat antioksüdeerumisvõimet ning stimuleerib kudede uuenemist. Paraneb liigeste liikumisvõime ja lihaste toonus. Oluline on ravimuda mõju traumade järelravis, liigesepõletike ja närvikahjustuste korral. Mudas leiduvad mikroelemendid ja mineraalid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega, mille tagajärjel saab nahk noorema välimuse. Samuti tagab protseduuri tagajärjel üleüldine ainevahetusprotsesside kiirenemine organite parema töövõime ja immuunsüsteemi tugevnemise. Samuti tasakaalustub terve hormoonsüsteem.

Kehast liigset vedelikku ja jääkainete eritumist soodustav, ainevahetust elavdav, kooriva efektiga, samuti salendav ja tselluliidi vastane protseduur, milles on ühendatud ravimuda ja massaaž. 

Protseduur on ka antiviiruslik, antibakteriaalne ja seenevastane. Protseduurilt tulles tunned end justkui uuesti sündinult: kogu stress ja pinged jäävad mudasse ning keha on lõdvestunud, liigesed ja lihased pehmed, nahk siidine ja tuju imeline. Mudaprotseduuri mõju kestab päevi. Püsivama ravitoime saavutamiseks võib protseduure minna vaja kuni viis.

Ravimuda - ja turbaseguprotseduur massaažiga

Kogu kehale (mudaturbamähis + massaaž)80 min85€
Seljale (mudaturbamähis + massaaž)60 min70€

Eestis üle 200 ja Egiptuses üle 2000 aasta kasutusel olnud ravimuda on aidanud inimesi erinevate terviseprobleemide korral üliefektiivselt. Samuti on kasutatud turvast erinevatel maadel. Nüüd oleme kokku pannud kaks asja ja nende koosmõju on veelgi tugevam.

Protseduur on eriti tõhus seetõttu, et humiinainerikas turvas aitab ravimuda mineraalidel paremini imenduda organismi, mille tagajärjel väheneb põletik, valu ja paraneb liigeste- ja lihaste töö. Samuti aitab segu efektiivselt erinevate nahaprobleemide korral (näiteks psoriaas). Tänu rikkalike bioaktiivsete- ja mineraalainete kompleksile ning ainevahetuse kiirenemisele aitab protseduur väljutada jääkaineid ning uuendada rakke

Oluline on ravimuda turbasegu mõju traumade järelravis, liigesepõletike ja närvikahjustuste korral. Segus leiduvad bioaktiivsed ained, mikroelemendid ja mineraalid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust hapniku ja niiskusega, mille tagajärjel saab nahk noorema välimuse. Samuti protseduuri tagajärjel üleüldine ainevahetusprotsesside kiirenemine tagab kogu kehaorganite parema töövõime ja immuunsüsteemi tugevnemise. 

Kehast liigset vedelikku ja jääkainete eritumist soodustav, ainevahetust elavdav, kooriva efektiga, samuti salendav ja tselluliidi vastane protseduur, milles on ühendatud ravimuda turbasegu ja massaaž. Protseduur on ka antiviiruslik, antibakteriaalne ja seenevastane. Protseduurilt tulles tunned end justkui uuesti sündinuna: kogu stress ja pinged jäävad mudasse ning keha on lõdvestunud, liigesed ja lihased pehmed, nahk siidine ja tuju imeline. Mudaprotseduuri mõju kestab veel päevi. Püsivama ravitoime saavutamiseks võib protseduure minna vaja kuni viis.