Nr1 ravimuda

Juhtimine

Kontakt

E-post

info@ravimudamassaaž.ee

Helista

+372 52 038 27

Sotsiaalmeedia

Salongi omanik ja perenaine
Katrin Iila

Mulle meeldib ennast tutvustada ravimuda ravivõime ja toime vahendajana, otsides erinevaid võimalusi, kuidas teha mudaravi kättesaadavaks kõigile huvilistele.

Olen töötanud selle imelise loodusanniga alates 2015. aastast ning vahetult kogenud, milliseid imesid ravimuda võib korda saata. Seetõttu soovin meie uues salongis – Jakobi 23, Tallinn – arendada erinevaid füsioteraapilisi protseduure ning töötada välja ravimudatooteid.

Meie emakeses maakoores aastatuhandeid küpsenud ravimuda on nii võimsa kooslusega – mida tõestab ilmekalt nii minu praktika kui ka Eesti 200-aastane meditsiiniline kogemus ja teaduslikud uuringud – et sõnadest võib jääda väheks. Võiksin sellest hommikuni rääkida. Seetõttu soovin seda tõhusat looduse võimet propageerida läbi erinevate füsioteraapiliste protseduuride nii salongis kui koduseks kasutatamiseks, hõlmates ja koondades meie salongi erinevaid spetsialiste.

Aastate jooksul olen kokku puutunud ravimudaga erinevate poolte pealt: ravimuda „Leiger“ brändi loomine ja arendamine, Eesti ravimudade ning eelkõige Hiiumaa ravimuda uurimine (alates kaevandamisest kuni teadusuuringuteni välja) nii maavarana kui meditsiinilisel otstarbel, koostöös terviseedenduse ja ravimuda uurimiskeskusega Haapsalus (TERE KK). Lisaks olen loonud, arendanud ja juhtinud ravimuda massaažisalongi Viljandis ning töötanud ka massöörina. Seetõttu tunnen Eesti maastikul ravimuda valdkonda väga põhjalikult, olen tuttav selle erinevate ravivõimalustega nii haiglates, spa-des kui tervise- ja massaažisalongides ning oskan soovitada, kuidas ravimuda kodustes tingimutes kasutada.

Töötades ettevõttes Leiger LK OÜ nii arendaja, juhataja kui massöörina viisin läbi koolitusi erinevatele asutustele, näiteks Alar Krautmani Terviseakadeemia, tervisesalongid, spa-d ja ökopoed, kes soovisid Käina lahe ravimuda kasutusele ja müüki võtta. Õpetan siiani, kuidas ravimuda kasutada, milline on tema toime, mida ta sisaldab ning kui tõhusalt ja millistele piirkondadele mõjub, kuidas koostada tulemuslikku tervise taastamise plaani ning millal ei tohiks ravimuda kasutada. Samuti olen osalenud erinevate ravimudatoodete arendamises (ravimudasegud, -koorijad, -seebid, -maskid, -ekstraktid), mis on andnud laialdased teadmised ka selle kohta, milline ravimõju on mudast valmistatud toodetel. Seetõttu oskan mudahoolitsuse huvilistele soovitada peale aktiivse mudaravikuuri ka järelhoolduse tooteid, mida võib tervise stabiilsuse tagamiseks kasutada aastaringselt.

Ravimuda meeldib mulle väga ka seetõttu, et ravimuda on võimeline positiivselt üllatama – iial ei tea, milline täiendav kasulik kõrvalmõju võib ilmneda lisaks põhimure kadumisele. Näiteks tullakse liigesevaluga, kuid hoolitsuse tagajärjel korrastuvad naistel ka tsüklihäired või kaovad nahal ekseemid, energiat tuleb juurde, paraneb ööune kvaliteet ning palju muud.

Töötades just Käina lahe mudaga oli ühtlasi suur rõõm tõdeda, et see muda on Eesti parim (teaduslikke uuringud loe meie lehelt: “Ravimudast”) ja tagasiside klientidelt on väga hea, ühegi negatiivse juhtumita.

Tänaseks olen loonud Tallinnas oma ravimudasalongi “Pärl Sinu Päevas”, mille firmamärk on Nr1 Ravimuda.

Koondan salongi erinevaid oma valdkonna füsioteraapiaspetsialite; samuti on meie juures võimalik võtta iluprotseduure, et viia kogu sisemine ja välimine sära kooskõlla meie kõikvõimalike soovidega.

Eelkõige soovin jagada laialdasemalt justkui unustatud iidse imelise ravimuda ravivõluvõimeid – nähes helgeid naeratavaid nägusid salongist lahkudes ning saades sedavõrd positiivset tagasisidet pärast protseduuride lõppu (enim sundasenditest tingitud vaevuste kadumisel) on mul lausa missioon pakkuda seda võimalust kõikidele huvilistele ja abivajajatele.

Küsi ja Sulle antakse!

“Pärl Sinu Päevas”
Nr1 Ravimuda OÜ