Pärl sinu päevas

Kasutamine

Kontakt

E-post

info@ravimudamassaaž.ee

Helista

+372 52 038 27

Sotsiaalmeedia

Ravimuda on võimalik kasutada erinevateks protseduurideks nii haiglates, terviseasutustes, spa-des, salongides. Samuti võib ravimuda edukalt kasutada ka kodus.

Meditsiinis

Vastunäidustused: Muda ei sobi eelnimetatud haiguste ägedas faasis, palavikuhaiguste, kasvajate, verehaiguste, südame puudulikkuse II-III astme,  raseduse, mõnede neeruhaiguste, psühhiaatriliste haiguste, tuberkuloosi korral. Kahtluse korral küsida nõu arstilt.

Kasutusjuhend: Muda kogus sõltub ravitava piirkonna suurusest. Aseta vastav kogus muda kilekotiga või muus pakendis kuuma vette ning soojenda ca 10 minutit temperatuurini  38-42 °C. Seejärel kanda soojendatud muda ravitavale piirkonnale kuni 0,5 cm kihina, katta kiiresti kile ja sooja rätikuga ning võimalusel soojenduskotiga. Hoida mähist peal ca 20-40 minutit. Seejärel eemaldada suurem osa mudast niiske rätikuga. Masseeri ringjate liigutustega ravitavat piirkonda ca 5 minutit, seejärel eemalda kuiva salvrätiga muda jäägid. Ravitavat piirkonda on soovitav mitte pesta paari tunni jooksul.  Ravikuuri kestvus 5-10 protseduuri, teostatakse üle päeva või iga päev, sõltuvalt tervislikust seisundist. Eelnevalt on soovitatav pidada nõu arstiga.  

Trauma

Ravimuda saab edukalt kasutada vahetult peale kukkumist; ravimuda vähendab valu, paistetust, verevalumite teket ning aitab traumapiirkonnal taastuda. Asetada haiget saanud kohale külm muda ja katta kilega ning hoida 30 minutit. Seejärel õrnalt muda ära koorida või pesta.

Päikesepõletus

Ravimuda aitab ideaalselt naha päikesepõletuse korral, vaigistab valu ja kiirendab uute naharakkude tootmist. 

Asetada külm muda nahale ja hoida 20 minutit kile all, mitte soojendada. Seejärel pesta õrnalt. Korrata kuni viis korda iga päev.

Kosmeetikas

Mudamask  omab suurepärast nahka noorendavat, puhastavat, koorivat, niisutavat ja värskendavat toimet. Mudas leiduvad mikroelemendid, biohormoonid, humiinhapped, jm bioloogiliselt aktiivsed ained  parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Ravimuda stimuleerib rakkude elutegevust, tasakaalustab naha bioloogilisi protsesse ning tõstab selles hapnikusisaldust.

Tänu E-vitamiini sisaldusele omab ravimuda tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede uuenemist. Teeb naha elastseks ja paindlikuks. Annab nahale toniseeriva värskuse, kuna taastab epidermse mineraalide sisalduse.

Ideaalne on kasutada ravimuda ka juuksemaskina, kuna võib panna juukse hiilgama tänu selles peituvatele kaltsiumi-, raua- ja magneesiumivarudele. Paraneb peanaha verevarustus ja juuksejuured tugevnevad; samuti ergutab juuksekasvu ja vähendab väljalangevust. 

Kasutusjuhend: Võtta paras kogus muda ja soojendada see kilekotis kuumas vees kuni 38-42 °C, võib ka jahedalt. Kanda pintsli või käe abil näole ja kaelale 0,5 cm paksuse kihina. Hoida 10-15 minutit, nii et mask ei kuivaks. Pesta maha vee ja käsnaga. Juuksemaski puhul hoida sooja muda peal 30 minutit ja jahedat 60 minutit (panna kilekott ümber juuste). Maske teha kord nädalas ja kuurina paar kuud ning seejärel pidada vahet. Päikesepõletuse korral määrida nahk külma ravimudaga ja katta kilega, ning hoida 20 minutit. Seejärel õrnalt maha pesta. Korrata paar päeva.

Saunas

redhaired ginger young woman peeling face with brown sugar

Tugevdab organismi vastupanuvõimet, stimuleerib immuunsüsteemi ja rakkude elutegevust, tasakaalustab naha bioloogilisi protsesse, noorendab nahka, hoiab selle niiskustaset ja leevendab liigeste- ning lihasvalu.

Kasutusjuhend: 

  • võtta leili, soojendada keha üles
  • kui esimene leil on võetud, võib keha ära pesta ja kanda ravimuda koheselt niiskele nahale õhukese kihina, ilma ravimuda eelnevalt soojendamata 
  • võtta teistkordselt leili mõõduks ca 60-70% kuumuses kuni 5-15 minutit, lähtudes enesetundest. Saunaõhk võiks olla niiske, et vältida muda kuivamist nahal 
  • pärast protseduuri ravimuda kehalt maha pesta ilma pesuvahendita
  • organismi reaktsioon ravimudaprotseduurile on erinev, üldjuhul võib täheldada tugevamat higistamist. Protseduuri ajal ja vahetult pärast seda võib tunda rammestust ja loidust, mõne aja möödudes aga energia juurdevoolu


Meil kasutatav ravimuda „Leiger“

Koostis: 100% looduslik Hiiumaa Käina lahe sertifitseeritud ravimuda, pH 6,9-7,5. 

„Leiger“  Käina lahe ravimuda omab ka „Hiiumaa Rohelist Märki“.

Toote säilivusaeg 12 kuud pakendamiskuupäevast. Hoida temperatuuril 4-15 °C. Enne kasutamist segada ravimuda ühtlaseks massiks. Pakendi avamisel võib kaasneda meremuda spetsiifiline lõhn.


Ravimudaprotseduuride ja toodete kohta küsi infot:

Tallinna salong Pärl Sinu Päevas

Nr1 Ravimuda OÜ

Telefon: 52 038 27