Nr1 ravimuda

Meist

Kontakt

E-post

info@ravimudamassaaž.ee

Helista

+372 52 038 27

Sotsiaalmeedia

Meie salongis on koondatud erinevad ravimudapõhised tervise taastamise võimalused ja füsioteraapilised protseduurid. Meie peamine eesmärk on pakkuda abi ning anda teavet, kuidas säilitada jõud ja vitaalsus kõrge eani, ennetada sundasenditest tingitud vaevusi ning taastuda traumadest võimalikult kiirelt. Meie töötajad on ravimuda valdkonna kogenud professionaalid või oma ala füsioteraapiaspetsialistid, samuti kaasame oma tegevusse arste ja asutusi ning infot viimastest teaduslikest uuringutest.

Mudaravi on Eestis tuntud üle 200 aasta, Egiptuses lausa üle 2000 aasta. Meie kasutame Hiiumaa “Leiger” sertifitseeritud ravimuda, mida võib pidada erinevate teadusuuringute kohaselt Eesti ökoloogiliselt kõige puhtamaks ja mineraalsemaks mereliseks ravimudaks, mille unikaalne koostis annab kehale väga palju erinevaid eluks vajalikke mineraal- ja bioaktiivseid aineid, mõjutades kogu organismi tööd. Käina lahe ravimuda omab tugevaid valuvaigistavaid, põletikuvastaseid, antiseptilisi, bakteritsiidseid ja lõdvestavaid omadusi. Protseduuride tulemusel vabaneb lihaspinge ja stress ning paraneb liigeste liikumisvõime.

Kõrgkvaliteediline, rikkalikult mineraale ja bioaktiivseid aineid sisaldav muda on antioksüdantiivne, toidab ja uuendab rakke. Fermendid ja antibiootikumide naturaalsed analoogid puhastavad nahka patogeensetest mikroorganismidest ja viirustest, ravivad naharakke ning organismi tervikuna, tasakaalustades kogu hormooonsüsteemi (tsüklihäired ja üleminekuea probleemid). Protseduur toniseerib südameveresoonkonna tööd, tugevdab perifeerset vereringet ja immuunsüsteemi, parandab lümfi äravoolu, vähendab liigeste reumaatilisi valusid. Ravimuda kasutatakse närvikahjustuste ja traumade järelravis. Põletikku vähendava ja valuvaigistava toime tõttu sobib ravimuda erinevate sisemiste haiguste korral ja krooniliste protsesside leevendamiseks ning sundasenditest tingitud vaevuste vähendamiseks. Samuti nahahaigused: psoriaas, neurodermiit, ekseem, nõgestõbi ja hingamisteede haigused nagu bronhiit. Tõhus vahend unehäirete puhul. Vähendab ainevahetuse häireid nagu liigne kehakaal ja tselluliit. Lisaks suurendavad mudas leiduvad mikroelemendid oluliselt naha varustatust niiskusega, mille tagajärjel saab nahk noorema ja säravama välimuse.

Ravimudaprotseduuridelt tulles on liigesed ja lihased pehmed, lõdvestunud ning oled energeetiliselt puhastunud ja täis uut elujõudu; teiste sõnadega “justkui uuesti sündinud”, mis on meie klientide peamine tagasiside protseduurilt lahkudes.

Aeg, mille panustad ravimudaprotseduuridesse, on investeering nii füüsilisse kui vaimsesse tervisesse, sest taastuvad ja paranevad kõik kehalised näitajad; seejuures on protseduuride kogemine ka vaimselt turgutav. Kaasaegselt läbi viidavad protseduurid sõbralike ja särasilmsete spetsialistide poolt toovad Sinu igapäeva ellu uut jõudu ehk pärleid, millest tuleb ka meie salongi nimi “Pärl Sinu Päevas”.

Samuti saad juba varsti kodus kasutamiseks kaasa osta meie uue kaubamärgi “Nr1 Ravimuda” tooteid, mida arendame koostöös kaubamärgiga “Leiger”.

Info teenuste ja toodete kohta meie kodulehelt või salongist:

Pärl Sinu Päevas

Nr1 Ravimuda OÜ

Telefon 52 038 27